Końcowy odbiór prac terenowych

7 maja, 2018

Dnia 27 kwietnia 2018 r. na terenie Nadlesnictwa Lubsko miał miejsce końcowy odbiór prac urządzeniowych (taksacyjnych – 32 252,12 ha) związany z trzecim etapem prac nad projektem planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Lubsko na lata 2019-2028. Odbiór składał się z dwóch części, podzielonych na część kameralną i terenową. W części kameralnej Wykonawca przedstawił wykazy szczegółowe i podsumowanie wyników inwentaryzacji. W części terenowej, która polegała na objeździe terenu całego Nadleśnictwa, dyskutowano nad wybranymi problemami, związanymi z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie nadleśnictwa: przebudową drzewostanów, prowadzeniem drzewostanów rębnych, wskazówkami gospodarczymi, naruszeniem stanu posiadania, pasami biologicznymi, zagrożeniami od zwierzyny i innymi.

Odbiór zakończył się przyjęciem prac taksacyjnych i pozytywną opinią zespołu kontrolującego oraz spisaniem protokołu, który kończy III etap prac urządzeniowych dla Nadleśnictwa Lubsko.
W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze, Nadleśnictwa Lubsko oraz firmy TAXUS UL.

Skontaktuj
się z nami

Adres
ul. Ochocka 14, 02-495 Warszawa

NIP
5223004374

Telefon kontaktowy
+48 22 824 58 96

Adres e-mail
biuro@grupa-taxus.pl

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Przejdź do formularza

Odwiedź naszego Facebooka

Przejdź do strony

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności